پاورپوینت کارت عابربانک

پاورپوینت کارت عابربانک توضیحات: دانلود پاورپوینت با موضوع کارت عابربانک، در قالب ppt و در 16 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: کارت عابر بانک که به عنوان کارت بانک و کارت نقدی نیز شناخته می‌شود، کارتی است که برای انجام عملیاتی همچون دریافتپاورپوینت کارت عابربانک|35023463|u-next|ساخت کارت عابر بانک,عکس کارت عابر بانک,کارت عابر بانک ملی,مدارک لازم برای گرفتن کارت عابر بانک,اشتباه زدن رمز کارت عابر بانک,کارت عابر بانک سپه,اعداد روی کارت بانکی,علت مسدود شدن کارت عابر بانک
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان پاورپوینت کارت عابربانکآماده دریافت می باشد .

پاورپوینت کارت عابربانک

توضیحات:

دانلود پاورپوینت با موضوع کارت عابربانک،
در قالب ppt و در 16 اسلاید، قابل ویرایش.بخشی از متن پاورپوینت:

کارت عابر بانک که به عنوان کارت بانک و کارت نقدی نیز شناخته می‌شود، کارتی است که برای انجام عملیاتی همچون دریافت وجه، سپردن وجه، انتقال وجه، دریافت اطلاعات حساب، اعلام موجودی و… در دستگاه‌های خودپرداز مورد استفاده می‌گیرد و توسط بانک یا مؤسسات مالی و اعتباری صادر می‌شود و به ‌طور معمول ۵۴ × ۸۶ میلی‌متر اندازه این کارت ها می باشد.
این کارت ها علاوه برعابر بانک از طریق کارت خوان و . . . هم می شود از آن استفاده کرد.
اولین دستگاه عابربانک اوایل سال 71 و برای بانک سپه بود که اولین عابربانک در ایران هم به اسم آقای سعید عسکری انارکی که یکی از مسؤلین بانک سپه بود صادر شده است.
و . . .فهرست مطالب:

مقدمه
اجزا تشکیل دهنده شماره کارت
مزایای استفاده از کارت بانکی
مضرات کارت های عابر بانک
آمار از تعداد کارت‌های بانکی صادرشده در ایران
چرا کارت‌های بانکی تاریخ انقضا دارند؟
روش های سارقان برای دزدی از کارت های بانکی
بعضی از دلایل سوختن کارت عابر بانک
منابعتوجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.